Vathët e Lopezit, 220.000 dollarë
Këngëtarja më e famshme në botë, Jennifer Lopez ka shkëlqyer me vathët e arit dhe diamantitNorman Silverman”.

Anëtarja e jurisë së spektaklit “Amerikan Idol” është paraqitur me një fustan të shkurtër, të cilin e kishte kombinuar me vathë të arit dhe diamantitNorman Silverman”, që kushtojnë hiç më pak se 220.000 dollarë.

Shtuar më 22/05/2012, ora 20:15

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori