Vali Corleone ndalohet nga policia për “Hammer-in” ushtarak (FOTO LAJM)

Pëlqej
Të gjithë kemi degjuar për Vali Corleonen, i cili bën jetë të shthurur, ndërsa shpesh shihet me makina të shtrenjta dhe femra të bukura që e shoqërojnë. Vali Corleone nuk ndalet me skandale.

Ai është ndalur për disa orë në kufirin Muriqan–Sukobinë nga policia e Malit të Zi, për shkak të makinës së tij të veshur me ngjyrë ushtarake.

Corleone ka rënë në sy edhe për makinën e tij që është e tipit “Hammer” dhe është e veshur me ngjyra ushtarake. Pas kontrollit nga dogana malazeze, Corleone ka udhëtuar për Ulqin. /albeu.com/
Shtuar më 15/08/2014, ora 18:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori