E FUNDIT/ Dështon sërish pretenca për Shullazin dhe ushtarët e tij
Valbona Selimllari prezanton vajzën (FOTO LAJM)

Pëlqej
Valbona është dhe do mbetet gjithmonë një nga femrat më të bukura të Shqipërisë shkruan Albeu.com.

Missi i parë Shqiptar shquhet për faktin se është natyrale dhe shumë e kujdesshme me pamjen dhe sjelljen e saj në publik.

Por kur vjen puna të fëmijët Vlabona është shumë e rezervuar dhe nuk i nxjerr kurrë në publik.

Selimllari ka thënë shpesh në intervista,se dëshiron që ata ta marrin vetë vendimin për t’u bërë ose jo të famshëm.

Por këtë herë ajo e ka lëshuar dorën dhe ka postuar një foto ku duket koka e vajzës së saj.

Urojmë që herën tjetër ajo t'ja postojë edhe fytyrën që të shohim bukurinë e radhës. /albeu.com/
Shtuar më 23/09/2017, ora 17:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori