Valbona Selimllari eksperimenton edhe me futbollin (FOTO LAJM)

Missi i parë shqiptar Valbona Selimllari, ka vendosur të shfaqet si imazh i Akademisë së Futbollit. Me anë të një fotoje të postuar në Instagram, ajo ka përgëzuar miqtë e saj, dy ish-futbollistët Redi Jupi dhe Alban Bushi.

"Më në fund Akademia e Parë e Futbollit në Shqipëri me standartet e UEFA-s dhe FIFA-s për Fëmijet nga 5-19 vjeç, ku trajnohen nga një staf profesionist", ka shkruar ajo. /albeu.com/
Shtuar më 30/01/2015, ora 18:08

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori