Valbona ngriti këmbën dhe i hoqi kapelën Robertit, çfarë ndodhi në DWM?

Episodi i mbrëmshëm në Dance With Me nuk ka qenë shumë i qetë.

Ndër të tjera ajo që ka shkaktuar shumë të qeshura ka qenë fakti që Valbona Selimllari ngriti këmbën për ti hequr kapelën Robert Aliajt.

Kjo shkaktoi shumë habi, pasi zakonisht Valbona është shumë e përmbajtur.

Ajo tha se në gjimnaz kishte qenë gjimnaste. /albeu.com/
Shtuar më 09/10/2018, ora 16:43

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori