Valbona Mema habit! Çfarë ka ndodhur me fytyrën e saj?
Pëlqej
Valbona Mema është padyshim një nga këngëtaret më të pëlqyera të muzikës popullore.

Edhe pse duhet thënë se Valbona Memën jemi mësuar ta shohim me flokët e gjatë bjondë, të cilët u shndërruan në diçka identifikuese për të. Ajo tashmë është bërë më flokë bjonde të shkurtër.

Por ndryshimet e saj nuk janë vetëm kaq. Ajo ka bërë ndryshimë edhe në fytyrë, ku duket se ka bërë buzët dhe ka hequr disa kilogramë. Si duket ky ndryshim nuk ka bërë që ajo të duket më nukur se më parë. /albeu.com/
Shtuar më 24/02/2018, ora 10:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori