Valbona Mema fjalë prekëse për bashkëshortin e ndjerë
Pëlqej
Prej 16 vitesh tashmë këngëtarja shqiptare Valbona Mema ka humbur bashkëshortin e saj.

E megjithatë duket se ajo nuk e ka harruar dhe vijon ta kujtojë.

Këngëtarja shqiptare ka kujtuar me nostalgji ditëlindjen e bashkëshortit të ndjerë dhe babait të dy fëmijëve të saj me disa fjalë prekëse në Instagram:

"Sot ditëlindja jote dashuria e jetës sime. Baba i fëmijëve të mi. I paharruar kujtimi për ty shpirti i shpirtit tim", ka përfunduar ajo urimin. /albeu.com/
Shtuar më 18/05/2018, ora 11:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori