Vajzës së Lulzim Bashës i bie dhëmbi, ai uron Krishtlindjet në mënyrën më të veçantë

Lulzim Basha ka uruar sot Krishtlindjen në mënyrën më të vecantë të mundshme.

Ai ka postuar një fotografi me vajzën e tij të vogël Viktorian.

Asaj i ka rënë sot dhëmbi i parë, por duke marrë parasysh që sot është edhe ditë festë për besimtarët e krishterë Basha ka zgjedhur që foton e përshëndetjes për miqtë e tij ta bëjë bashkë me Victorian e vogël.

Ndërkohë që kreu i PD-së ka dhe një vajzë më të madhe, Dafinën. /albeu.com/
Shtuar më 25/12/2017, ora 19:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori