Vajzat që fituan famë nga zhveshja (FOTO LAJM)

Tashmë të fitosh famë mund të jetë e thjeshtë me pak talent dhe me shumë të pasme. Femrat VIP në shqipëri janë të shumta e sigurisht me linja trupore mjaft të bukura e të bollshme. Zhveshja për to nuk është më tabu dhe disa prej tyre e kanë thyer akullin ku fal ekspozimit të trupit kanë fituar "famë".

Marina Fara u bë shumë e famshme me publikimet e saj në rrjetet sociale, publikime këto shumë seksi dhe provokuese. Bukuroshja, Marina Fara është shumë e njohur për pamjen e saj e sidomos asetet që nuk i kursen asnjëherë së ekspozuari. Ndryshe, Marina është vajza e këngëtarës së njohur Eli Fara e cila po vazhdon që të ruaj freskinë dhe rininë.

Në kohët e sotme është e vështirë të shohësh vajza pa makeup e të pakuruara. Sidomos kur je një person i famshëm, kurimi i vetes dhe dukja bukur janë parësore. Xhesika Ndoj është një ndër këto vajza. Të hedhësh një sy nga Instagrami i saj sheh mjaft foto provokuese.

Valltarja Donjeta Kosumi ose e njohur si Kallashi është tërhequr pak nga jeta publike, duke i qëndruar larg dhe mediave sociale.Por në foto e saj ajo është gjithmonë provokuese ndaj formave të saj.

Ish-banorja e BB5, Genta Gjalpi, duket se ka një pasion të madh për fotografinë. Genta vazhdon te publikoje foto te saja, ku ne disa prej tyre mundohet te ekspozoje diçka me shume nga asetet e saj.

Ajo bëri bujë të madhe në media me deklaratat e saj që është në lidhje me një deputet shqiptar, por që nuk u zbulua asnjëherë identiteti i tij. Iva duket se ka shumë dëshirë të ekspozojë aset e saj, nga ku ka fituar mjaft famë. /albeu.com/
Shtuar më 17/03/2018, ora 10:40

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori