Vajzat Kardashian thyejnë limitet, Fotoshop edhe në fotot e paparacëve

Të dukurit bukur dhe perfekte në çdo foto është kthyer në një mani për shumë vajza dhe sidomos për ato të familjes Kardashian.

Ato njihen për "dashurinë" e madhe që kanë për photoshop-in, por edhe për dështimet e përdorimit të tij vend e pa vend. Dëshira e vajzave Kardashian për t`u dukur perfekte në çdo foto që postohet online i paska kaluar kufijtë e imagjinatës tonë.

Duket se tani ato po paguajnë paparacët që të photoshop-ojnë fotot e tyre para se t`i postojnë.

Njerëzit e internetit, të cilëve nuk iu shpëton asgjë, janë të bindur për këtë fakt dhe kanë edhe prova. Kjo më poshtë është një foto e Kim në Nobu e postuar nga një paparac shkruan class.

Ndërsa kjo është një llogari fansash që kanë sjellë një tjetër foto si provë se Kim po paguan paparacët për t`i rregulluar fotot e saj.

Epo nuk do të çuditeshim nëse do të ishte e vërtetë!
Shtuar më 16/03/2019, ora 20:49

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori