Vajzat e "Thumb" e bëjnë Adelinën të qajë (FOTO LAJM)

Adelina Tahiri
Gjatë emisionit "Top Show Magazine", u bë një diskutim mbi kategoritë e "artistëve" që kemi në Shqipëri, dhe qendra e bisedës ishte këngëtarja Adelina Tahiri. Vajzat e "Thumb", Aulona dhe Fatma, pas një kritike të gjatë mbi këngëtarët që këndojnë ‘live’ dhe ata që vetëm performojnë në skenë, vetëm duke lëvizur buzët, kanë shkaktuar lotë tek Adelina.

Ajo që e ka ngacmuar më shumë, duket se ka qenë Fatma, e cila i tha Adelinës se në fakt ajo nuk është këngëtare e mirëfilltë, duke qenë se edhe në studio këndoi me "playback", por është së pari performuese. Fatma u drejtua me fjalët "ti nuk je këngëtare, ti je performuese, sepse nuk këndon ‘live’", ndërsa Adelina Tahiri u përgjigj se ajo vjen nga një familje artistësh dhe se media nuk merret me karrierën e saj, por me gjoksin.

Ndërsa Fatma ka shkuar më tej, duke e vënë në një pozicion të vështirë vajzën bukuroshe: "Ti ke një zë të mesëm, mediokër, dhe, kur vjen e veshur me pantallona lëkure dhe një rrip në studio, nuk këndon ‘live’ dhe vetëm kërcen, normale që me gjoksin do merren".

Kjo ka bërë që në kohën e publicitetit këngëtarja të qante. /albeu.com/
Shtuar më 12/10/2013, ora 15:19

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori