Vajza u arrestua se kërceu Bon Bon, reagon Era istrefi
Autoritetet iraniane kanë arrestuar një vajzë pasi kishte publikuar në profilin e saj në Instagram disa video duke kërcyer dhe pa shami në kokë.

Në këtë vend dicka e tillë është e ndaluar dhe quhet krim.

Ndër videot e saj, bie në sy se ajo ka kërcyer edhe BonBon, këngën hit të Era Istrefit.

Vetë Era ka bërë një postim në Instagram Story ku i del në krah vajzës:

“Kjo është çmenduri!!! Lironi Mahi Maedeh

Sipas aktivistëve, Maedeh Hojabri qe vetëm një prej përdoruesve të tjerë të Instagram- it që u arrestuan. Identitetet e të tjerëve nuk janë konfirmuar ende. /albeu.com/
Shtuar më 12/07/2018, ora 16:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori