Vajza seksi e Eminem mbush 22 vjet
Vajza e Eminem ka mbushur 22 vjet në ditën e Krishtlindjeve, por në Instagram ajo postoi një foto përpara kësaj dite me titullin “Urime ditëlindja e hershme për mua”

Ajo tashmë është rritur dhe është bërë një femër shumë seksi.

Reperi së fundi ia kushtoi një këngë vajzës së tij, si pjesë e albumit të ri “Revival”. /albeu.com/
Shtuar më 25/12/2017, ora 15:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori