Vajza nga Lazarati, më e bukura e Gjirokastrës
Lazarati nuk ka vetëm drogë, kokainë, aksione policie apo të ngjashme.

Lazarat ka edhe vajzabukura.

Këtë e ka dëshmuar vajza e shpallur “Miss Studentja” në Gjirokastër, Silvi Basha.

Ajo është nga Lazarati dhe ka marrë kurorën e më të bukurës së Gjirokastrës.

Ndoshta kjo fitore e bukuroshes ia përmirëson disi imazhin fshatit të shumëpërfolur, Lazarat. /Albeu.com/
Shtuar më 07/11/2015, ora 22:02

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori