Vajza, Kendall Jenner sjell një trend të ri për verën (FOTO LAJM)

Nëse Kendall Jenner, Taylor Hill dhe motrat Gigi dhe Bella Hadid janë pjesë e një sfilate të jeni të sigurt që ajo do jetë e mrekulllueshme.

Në javën e modës ishte shfaqja ishte Anna Suit ajo që bëri bumin e madh në fushën e modës.

Modelet parakaluan me veshjet e tyre mahnitëse mbi paradë por ishte makeupi dhe modelet e flokëve ato që goditën më shumë.

Ishte pikërisht ngjyra blu e ndritshme në sytë e vajzave dhe ngjyra e fortë patëllxhanit në buzët e tyre e cila mbizotëroi gjatë gjithë sfilatës.

Prandaj vajza jua sugjerojmë këtë kombinim të guximshëm. /albeu.com/
Shtuar më 19/06/2017, ora 12:44

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori