Vajza e Sabianit do t'ju heqë trurin me të pasmet e saj (FOTO LAJM)

Vajza e këngëtarit Sabian, dita ditës po zgjon vëmendjen e fansave. Keisi Medini duket se edhe gjatë pushimeve nuk mund të qëndrojë larg modelingut.

Ajo ka pozuar super sexy, aq e nxehtë, sa që është detyruar të bllokojë komentet vulgare të komentuesve në disa prej fotove.

Anëtarja e OTR është shfaqur shumë aktive nga plazhi. Pasi morri pjesë në klipin e Noizyt, u pa dhe në klipin më të fundit të babait të saj, Sabianit.
Shtuar më 26/07/2018, ora 21:02

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori