Bilanc i frikshëm viktimash, vetëm sot humbën jetën 20 shtetas nga COVID-19
Vajza e Ramës tregon si u prit Viti i Ri në familjen e Kryeministrit (FOTO LAJM)

Atmosfera e festave pushtoi gjithë Tiranën, dhe duket se edhe familja e Kryeministrit Edi Rama ka zgjedhur sheshin Skënderbej për të pritur Vitin e Ri.

Në foton e publikuar prej Ramës duket e gjithë familja duke iu gëzuar spektaklit të dritave në qiellin e Tiranës.

Por ka qenë Rea Xhillari, vajza e Linda Ramës e cila ka zbuluar disa nga momentet më pikante.

Ajo ka publikuar dy foto krah nënës së saj në Instagram ku duket shumë e lumtur. /albeu.com/
Shtuar më 02/01/2018, ora 16:21

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori