Vajza e Niko peleshit poston videon: Jam e etur për dashuri (VIDEO)

you know that i'm greedy for love

A post shared by 삼색 고양이🐱 (@aleksiapeleshi) on

Vajza bukuroshe e Niko Peleshit numëron një numër shumë të lartë ndjekësish në rrjete sociale dhe gjithashtu njihet për fotografitë shumë të bukura që poston rregullisht.

Aleksia i ka bërë hapat e parë në fushën e modelingut dhe është konsideruar e suksesshme percjell albeu.com.

Aleksia gjithmonë është shquar për fytyrën e saj të bukur por ama meaa duket jo të gjithë e pëlqejnë.

Në një video të postuar në Instagram ajo ka shkruar: "Ti e di që jam e etur për dashuri" dhe kaq ka mjaftuar që fansat të mendojnë se ajo i drejtohet një djali.

Fundja pse jo, pasi Aleksia është një vajzë shumë tërheqëse. /albeu.com/
Shtuar më 14/01/2018, ora 18:16

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori