Vajza e Niko Peleshit ofendohet në komente, por e ka në majë të gjuhës ironinë (FOTO LAJM)

Vajza bukuroshe e Niko Peleshit numëron një numër shumë të lartë ndjekësish në rrjete sociale dhe gjithashtu njihet për fotografitë shumë të bukura që poston rregullisht.

Aleksia i ka bërë hapat e parë në fushën e modelingut dhe është konsideruar e suksesshme percjell albeu.com.

Aleksia gjithmonë është shquar për fytyrën e saj të bukur por ama meaa duket jo të gjithë e pëlqejnë.

Në një foto që ka postuar në Instagram ajo ka marrë disa komente negative nga një komentues që i ka shkruar ta mbulojë veshin se e ka të shëmtuar.

Por Aleksia nuk e ka vrarë shumë mendjen dhe vetëm i ka kthyer një përgjigje me ironi: "Po qaj shumë". /albeu.com/
Shtuar më 30/12/2017, ora 16:18

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori