Vajza e Michael Jackson mohon të ketë tentuar vetëvrasjen
Paris Jackson nuk ka tentuar vetëvrasjen.

TMZ raportoi se e bija e Michael Jackson është hospitalizuar mëngjesin e hershëm të së shtunës.

Sipas TMZ Paris është në gjendje stabile dhe është dërguar në qendrën psikiatrike.

Megjithatë, Paris u ka thënë fansave të saj se ajo është mirë.

Rrena, rrena, rrena”, shkroi ajo në Tëitter.

Lajmet erdhën vetëm disa ditë pas premierës së dokumentarit “Leaving Neverland”, sipas të cilit ylli i ndjerë kishte abuzuar seksualisht me të mitur.
Shtuar më 16/03/2019, ora 22:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori