Vajza e Majlinda Bregut thyen "rregullat", tregohet bujare me dekoltenë (FOTO LAJM)

Vajza e Majlinda Bregut, shquhet për bukurinë dhe linjat perfekte, madje Kejda është bërë një nga vajzat më të komentuara në media dhe ka tërhequr shpeshherë vëmendjen.

Aktualisht ajo studion në Belgjikë, nga ku nuk lodhet së postuari fotografi gjithnjë për fansat e saj.

Këtë herë, ajo ka vendosur që të postojë një fotografi ku duket shumë e kuruar dhe është e treguar edhe bujare si rrallherë me dekoltenë. /albeu.com/
Shtuar më 23/12/2018, ora 16:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori