Vajza e Majlinda Bregut në stil alla-Kardashian, trullos rrjetin sërish (FOTO LAJM)

Pëlqej
Nuk është hera e parë që emri i vajzës së Majlinda Bregut lakohet në rrjetet sociale dhe mediat e ndryshme si një vajzë bukuroshe, duke gjykuar nga fotot, nuk kemi se si të mos besojmë një gjë të tillë.

Kejda Ajazi, ka ditur të tërheqë vëmendjen e të gjithëve me bukurinë e saj dhe tiparet mesdhetare që e karakterizojnë, duke u bërë shpeshherë pjesë e pasarelave.

Këtë herë ajo është shfaqur me një stil alla-Kim Kardashian dhe ka trullosur gjithë ëebin.

E veshur gjithë në të zezë, Kejda ka treguar edhe njëherë se është një vajzë shumë bukuorshe. /albeu.com/
Shtuar më 20/07/2018, ora 23:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori