Vajza e Koço Kokëdhimës shfaqet provokuese në Instagram
Vajza e ish deputetit socialist Koço Kokëdhima është bërë këtë herë protagoniste e mediave rozë për shfaqjen e saj të fundit.

Besa Kokëdhima është një nga këngëtaret e njohura shqiptare, e cila ka arritur të fitojë zemrat e publikut jo nëpërmjet paraqitjes së saj, por nëpërmjet talentit dhe zërit.

Por së fundmi këngëtarja është shfaqur provokuese. Në një foto të postuar në Instagram Besa është shfaqur e ulur në një kolltuk, teksa ekspozon këmbët bie në sy edhe atmosfera e festave. /albeu.com/
Shtuar më 27/12/2017, ora 11:40

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori