Vajza e ish-Presidentit Nishani, foto nga pushimet në Maldive (FOTO LAJM)

Vajzat e politikanëve të Shqipërisë tashmë janë gjithnjë e më shumë duke marrë vëmëndjen e mediave rozë dhe gjithashtu janë bërë edhe kryetemë e rrjeteve sociale për shkak të jetës luksoze që bëjnë.

Këtë herë ka qenë vajza e ish-Presidentit Nishani, Fiona Nishani e cila ka nisur këtë sezon veror dhe sigurisht ka vendosur të ndajë caste nga këto pushime me të tjerët.

Fiona ka ditur të zgjedhë mirë pasi ka vendosur të pushojë në Maldive, destinacion i cili konsiderohet si një nga vendet më të bukura në botë.

Kështu ajo ka udhëtuar nga Shqipëria drejt vendit aziatik dhe këtë e ka postuar në rrjetin e saj social Instagram. /albeu.com/
Shtuar më 06/08/2017, ora 16:09

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori