Vajza e Depp zgjidhet imazhi i ri i Channel
Duket se talenti është trashëguar mjaft mirë, pasi tashmë Johnny Depp mund të krenohet me vajzën e tij.

Vajza e aktorit të njohur Johnny Depp dhe modeles Vanessa Paradis është zgjedhur nga Karl Lagerfeld si imazhi i koleksionit të ri të syzeve Channel.

16 vjeçarja Lily–Rose, ka provuar se ka trashëguar talentin e së ëmës duke shkëlqyer në këtë set fotografik. /albeu.com/
Shtuar më 17/07/2015, ora 13:10

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori