Vajza e Beyonces vishet me fustan diamanti
Nuk kishte si të ndodhte ndryshe ku vajza katër vjeçare e këngëtares Beyonce dhe e reperit Jay Z, ka tërhequr vëmendjen në MTV Music Awards së bashku me mamanë e saj.

Beyonce ka publikuar në profilin e saj në Instagram imazhe me të bijën, e cila shihet e veshur me një fustan solemn, vlera e të cilit kap shifrën prej 10.950 dollarë dhe për gurët prej diamanti në të. /albeu.com/


Shtuar më 29/08/2016, ora 11:53

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori