Vajza e Ardit Gjebresë, një talent si i ati (VIDEO)

Në shkollën e Annës ❤ për Festat e Nëntorit - Shqipëria ime! ⚫🔴

A post shared by ardit gjebrea (@arditgjebrea) on

Pëlqej
Shprehja e njohur “Dardha bie nën dardha” duket se i shkon më së miri moderatorit Ardit Gjebrea dhe vajzës së tij Anna.

Gjebrea ka publikuar mëngjesin e sotëm një video në Instagram ku Anna e veshur me ngjyrat dhe simbolin e flamurit shfaqet duke kënduar për një aktivitet të shkollës së saj në prag të festave të nëntorit.

Në këtë video Annën e shohim mjaft të rritur dhe gjithashtu duke kënduar shumë bukur.

Epo Ana qenka një talent i ri, dhe mesa duket paska ndërmend të ndjekë gjurmë e të atit.
Shtuar më 23/11/2017, ora 16:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori