Vajza e aktorëve të njohur shqiptarë në hapat e prindërve (FOTO LAJM)

Pëlqej
Romir Zalla dhe Suela Bako janë të dy aktorë të njohur që krahas jetës kanë ndarë dhe disa projekte të përbashkëta.

Ata shpesh janë ngjitur në skenë të dy, por këtë herë ata vijnë me një person tjetër nga familja, me vajzën e tyre Kaltrin.

E ftuar në “Top Show Magazine” Kaltrin ka rrëfyer eksperiencën e saj si kolege me prindërit e saj, ku Suela është regjisore dhe aktore në filmin që ata po xhirojnë. /albeu.com/
Shtuar më 24/05/2018, ora 11:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori