Vajza e 13-muajshe e Beyonce dhe Jay-Z nis të flasë
Vajza e 13-muajshe e Beyonce dhe Jay-Z ka nisur të flasë. Lajmi bëhet i ditur nga vetë ylli i hitit “The Crazy in Love”, e cila ndan këtë kënaqësi me fansat e saj.


“Kur unë u zgjova në mëngjes, gjëja e parë që shoh është fytyra e bukur e saj. Ajo filloi të flas, në një moment shumë të bukur të jetës sime. Çdo ditë shoh diçka të re dhe mësoj nga vajza ime. Unë e dua. Burri im është i jashtëzakonshëm. Ai më përkrah shumë.” shprehet Beyonce.


Vajza e saj erdhi në jetë në muajin janar të vitit 2012. /albeu.coim/
Shtuar më 04/02/2013, ora 17:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori