Vajza dy vjeçare e aktorit di tre gjuhë
Vajza e Mila Kunis dhe Ashton Kutcher, është një poliglote. Këtë gjë e ka pranuar vetë aktori për të bijen dy vjeçare Wyatt Kutcher.

"Po mëson rusisht", ka thënë ai, duke shpjeguar që familja e Milas flet rusisht, kështu që ajo është e ekspozuar ndaj kësaj gjuhe.

"Me anglishten është mësuar. Mund të flasë dhe të kuptojë. Mund të flasë dhe të kuptojë spanjisht. Dhe mund të kuptojë rusisht, por nuk mund ta flasë". /albeu.com/
Shtuar më 12/10/2016, ora 10:31

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori