Vajza bie në gropën e ashensorit në Sarandë
Pëlqej
Një vajzë ka rënë në një gropë ashensori në një pallat në Sarandë.

Për nxjerrjen e saj, është nevojitur të vijë zjarrfikësja, dhe mësohet se vajza ka pësuar disa dëmtime.

Vajza është transportuar drejt Spitalit për ndihmë mjeksore, pasi policia dhe urgjenca mberritën menjëhere në vendngjarje.

Mësohet se ajo është jashtë rrezikut për jetën. /albeu.com/
Shtuar më 15/07/2018, ora 17:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori