"Vajte 28 vjeç", gjyshi i kërkon Gentës të martohet në mënyrën më epike (VIDEO)
Prej disa ditësh Genta Gjalpi e "Big Brother", ndodhet në fshat në shtëpinë e gjyshërve dhe na ka kënaqur me videot që poston çdo ditë duke na treguar jetën në fshat apo kohën që kalon me gjyshërit.

Mbrëmjen e sotme Genta ka postuar në Instastory disa video ku shihet duke biseduar me gjyshin. Ky i fundit e pyet Gentën sa vjeç është dhe kur ajo i thotë 28, gjyshi e hedh fjalën tek martesa.

"Martohu demek se shumë e zgjate", shkruan Genta krah videos që me siguri i ka bërë të qeshin ndjekësit e saj.

Shtuar më 11/09/2019, ora 12:26

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori