Urimi special i Leonora Jakupit për Adem Jasharin (FOTO LAJM)

Në mbarë trojet shqiptare sot ka festë, shënohet 105 vjetori i pavarësisë së Shqipërisë, ditëlindja e komandantit, Adem Jashari si dhe dalja e parë e UÇK-së.

Me këtë rast, estrada ka uruar në mënyra të ndryshme, secili me urim më special se tjetri.

Një urim shumë të veçantë këtë ditë e ka bërë këngëtarja, Leonora Jakupi përmes rrjeteve sociale, ku uroi me disa imazhe të njëpasnjëshme.

Së pari, ajo postoi një fotografi e veshur me fustan të kuq, më tej ajo kujtoi edhe daljen e parë të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës- UÇK-së, dhe shkroi “20 vjet me UÇK-në”.

Ndërsa, në fotografinë e fundit këngëtarja shfrytëzoi rastin ta urojë ditëlindjen e komandantit, Adem Jashari. /albeu.com/
Shtuar më 28/11/2017, ora 12:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori