Uragani Vjollca nuk ka të ndalur, Luana tund rrjetin sërish (VIDEO)

✨🎬📸✨

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Pëlqej
Luana Vjollca shquhet për linjat bombastike trupore, të cilat nuk ngurron t'i ekspozojë në paraqitjet publike. Ajo është shumë aktive në rrjete sociale, sidomos në Instagram.

Por që nga mbarimi i Shiko Kush Luan, Luana ka mbajtur një profil më të qetë dhe është larguar.

Por Luana është rikthyer këtë herë më fuqishëm se kurrë.

E kuruar në cdo detaj, ajo ka habitur fansat me veshjen e mrekullueshme.

Por duket se Luana po kurdis dicka, dhe mesa duket do të jetë një klip. /albeu.com/
Rikthehet Luana Vjollca, tund rrjetin me fotot e reja (FOTO LAJM)

Shtuar më 19/03/2018, ora 23:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori