"Unë bëj burg për ty", Ilda Bejleri provokon fansat me fotot e fundit (FOTO LAJM)

Ilda Bejleri, është nbjë nga moderatoret më të bukura në Shqipëri por edhe një nga me të komentuarat në mediat rozë e në rrjette sociale.

Së fundmi, ajo ka postuar një foto ku shfaqet me një fustan mjaft të hapur dhe të shkurtër, teksa bëhet gati për të nisur transmetimin në ekran.

Më pas kanë nisur komentet nga fansat e saj, të cilët duket se e pëlqejnë në makismum,

Njëri i ka komentuar:

Burg por me ty në dhomë.”

Ndërsa një tjetër e ka këshilluar Ildën të bëjë kujdes me këmbët:

“Po moj, motër mbyll shalët se do bësh autogol”.

Duket se moderatorja nuk ka reraguar lidhur me këto komente provokuese.
Shtuar më 16/01/2019, ora 11:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori