Ulërimat dhe thyerjet e pjatave, Renatos i bëjnë gjëmën (VIDEO)
Spektakli televiziv "Hell Kitchen" e ka kthyer, Renato Mekolin, në një nga shefat më të rreptë të ekranit.

Renato nuk ka shpëtuar asnjë puntatë pa ngritur zërin dhe acaruar nga konkurrentët.

Shefi i kuzhinës sot feston ditëlindjen dhe në këtë ditë stafi e ka surprizuar me një tortë shumë të veçantë me pjata të thyera.

Kjo surprizë i ka pëlqyer shumë Renatos dhe e ka ndarë me ndjekësit në Instagram me videon të cilën mund ta ndiqni më poshtë. /albeu.com/
Shtuar më 19/11/2018, ora 23:37

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori