Ujku i Cërrikut, i zhgënjyer keq nga Çani (VIDEO)

@ujku_famshem #ujkufamshem #ujkucerrikut Jam ketu me nje #audi #a7

A post shared by Ujku Famshem (@ujkufamshem) on


Personazhi i cili u bë i njohur për publikun shqiptar në fillim për videot e tij të çuditshme në rrjetet sociale dhe pastaj i ftuar në emisionin Zonë e Lirë më Arjan Canin, ka bërë tashmë një deklaratë të re.

Ai ka akuzuar Çanin se teksa e ka ftuar në emision nuk e ka lënë menaxherin e tij të futet brenda.

Ai është shpehur se është pikërisht menaxheri i tij që i bën shpenzimet për personazhin e Ujkut të Cërrikut dhe se tani ka gjetur një menaxher të ri me një "Audi A7" të cilin shpreson që Çani ta fusë në shfaqje.

Ujku thotë se është shumë i zhgënjyer nga Çani dhe kërkon që ta kuptojë që ai është gabim. /albeu.com/


Shtuar më 29/09/2017, ora 11:46

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori