Uindi ti je? Motra e Encës bën ndryshimin drastik në pamje e trup (FOTO LAJM)

Motrat Haxhia janë padyshim një ndër dyshet e motrave më të njohura dhe më të komentuara në median rozë.

Enca dhe Uindi, pavarësisht se të ndara në talente, i bashkon shumë pamja e ngjashme dhe dëshira për të provokuar me pozat e nxehta.

Ndërkohë që Enca po shijon rolin e parë si aktore në "I love
Tropoja", motra e saj e vogël Uindi nuk njihet më!

Përvec humbjes së madhe në peshë, gjë e cila është vërtet për t'u përgëzuar, Uindi duke po aq ndryshe në fytyrë.

Mollëza shumë të ngritura e buzë super të fryera, e bëjnë atë të duket më pak "njerëzore" e shumë "barbie".

Në galerinë e bashkëngjitur lajmit mund të shikoni ndryshimin e madh në pamjen e saj, për mirë apo për keq, atë mund t'a gjykoni ju./albeu.com/
Shtuar më 15/02/2020, ora 17:41

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori