Udhëtime luksoze nëpër botë, VIP-at shqiptarë që ku i sheh sot nuk i sheh nesër

Pëlqej
Udhëtimet janë një pasion i madh për shumë njerëz, por jo të gjithë kanë fatin që të shijojnë ture të tilla mbresëlënëse.

Por ka disa VIP-a që fatmirësisht gjendja ekonomike, i jep lirinë që të shëtisin nëpër botë dhe të shijojnë pamje të reja shkruan albeu.com.

Instagramet e VIP-ave shqiptarë janë gjithashtu mbushur plot e përplot me foto nëpër botë dhe udhëtime magjepsëse.

I pari që ndoshta edhe e kryeson listën është padyshim, Blendi Fevziu.

Më pas kemi trashëgimtarët e Top Channel, Lori Hoxha dhe Sara Hoxha bashkë me bashkëshortin e saj Ledion Lico.

Edhe cifti i njohur Marina-Getoar gjithashtu shquhen për udhëtimet, njësoj si Besi dhe Xhensila.

Edhe këngëtarja Angelina Hadergjonaj gjithashtu ka një mori fotografish përreth botës.

Sigurisht janë të shumtë dhe nuk mund ti përmendim dot të gjithë, por jemi të sigurt se të paktin njërin prej të lartpërmendurve e keni parë mbi nja deve, ose buzë plazheve të famshem në Hawaai apo Bora Bora duke pushuar. /albeu.com/
Shtuar më 21/04/2018, ora 23:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori