U zu me të gjithë aktorët, Altin Basha largohet nga Portokallia?
Pëlqej
Ai u vu në qendër të mediave dhe rrjeteve sociale për shkak se u akuzua nga shumë aktorë si shkaku kryesor i largimit nga Portokallia të shumicës prej tyre.

Regjisori i “Portokallisë” Altin Basha, ka fituar çmimin si “regjisor i vitit” për shfaqjen “Made in Albania” në ndarjen e çmimeve “Kult”.

Pas marrjes së çmimit ai është shprehur se ka ndërmend që t'i rikthehetsërish teatrit.

“Për momentin, jam pak i zënë ngusht sepse jetoj mes dy botëve. Televizioni më merr kohën më të madhe tani për tani por besoj se ka ardhur koha ti rikthehem dashurisë time më të madhe, teatrit”- ka thënë Altin Basha.

Nuk dihet nëse ai ka ndërmend që ta lërë Portokallinë por fjalët lënë vend për dyshime. /albeu.com/
Shtuar më 16/11/2017, ora 23:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori