U vesh plot ngjyra, por shikoni sa kushton veshja e Elvanës (FOTO LAJM)

Pëlqej
Elvana Gjata është femra më e kompletuar e skenës shqiptare.

Ajo është ndër të vetmet që ka një bukuri natyrale dhe stil unik.

Së fundmi ajo ka qënë në koncertin "Colour Day Fest" pasi kishte zgjedhur të vishej me një kostum plot ngjyra nga Versace.

Por duket se kjo veshjë ka pasur një çmim mjaft të kripur. Xhaketa ka kushtuar plot 2500 euro, pantallonat mbi 600, varësja 1200 euro dhe atletet nga Stella Mccartney.

Totalisht looku i saj atë ditë vlente 5000 euro. /albeu.com/
Shtuar më 17/05/2018, ora 15:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori