U vesh bukur në Tiranë? Elvana habit në Prishtinë (VIDEO)
View this post on Instagram

Nga premiera e 2 gisht mjaltë në Kosovë😍

A post shared by Xing.al (@xing.al) on

"2 gisht mjaltë" ka thyer rekord në historinë e kinemasë shqiptare me shitjen e biletave. Brenda 24 orësh u shitën mbi 5 mijë bileta vetëm në Cineplexx, pa përfshirë në këtë shifër kinematë e tjera të Shqipërisë, Kosovës e Maqedonisë.

Mbrëmjen e sotme është mbajtur premiera e filmit në Prishtinë ku të pranishëm kanë qenë sigurisht edhe Ermali me Elvanën.

Elvana ka mahnitur me paraqitjen e saj, e veshur me streçe të zeza dhe bluzë të kuqe me fruda shrkuan xing.al.

Këngëtarja nuk zhgënjen asnjëherë me veshjet e saj duke kujtuar këtu edhe fustanin jeshil shumë të veçantë që kishte veshur për pre-premierën në Tiranë.
Shtuar më 29/03/2019, ora 22:46

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori