U tha se ishte për Elvanën, Flori tregon kujt ia dedikoi këngën “Plas”
Edhe pse u përfol shumë si një dedikim për Elvana Gjatën, në fakt Flori ka vendosur ta tregojë vetë se kujt i përket kjo këngë.

Flori këndon sot në natën e dytë të spektaklit dhe para mbrëmjes së madhe ka vendosur të flasë me anë të një postimi në rrjete sociale.

Këngëtari shkruan se "Plas" është kënga e atyre që kanë dashuruar vërtet duke dhënë një mesazh në fund.

"Kjo kenge nuk eshte me vetem kenga ime... Eshte e te gjithe atyre qe kane dashuruar dhe dashurojne vertet. DASHURIA I JEP KUPTIM JETES", shkruan Flori. /albeu.com/
Shtuar më 06/12/2018, ora 20:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori