U tha se është ndarë, Dajana Shabani reagon për herë të parë në lidhje me boksierin (FOTO LAJM)

Ditën e djeshme moderatorja shumë tërheqëse dhe shumë e komentuar, Dajana Shabani ishte në qendër të vëmendjes së mediave për jetën e saj private. Për shkak se ajo dhe boksieri Kamer Maloku nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në Instagram nisën thashethemet se dyshja nuk janë më bashkë.

Pas lajmeve të shumta për ndarjen e tyre, Dajana ka reaguar pak më parë duke ia mbyllur gojën të gjithëve.

Moderatorja ka postuar një foto krah Kamerit duke shkruar: “Krijo, mos urre”.

Me këtë veprim Dajana i dha fund thashethemeve dhe tregoi se ajo është shumë e lumtur në krahët e boksierit.


Shtuar më 22/08/2019, ora 08:33

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori