U tha që u ndan, çifti i njohur shqiptar vërtetojnë të kundërtën (FOTO LAJM)

Duket se "ndarja" e çiftit Blero dhe Afrona duket të ketë qenë vetëm një gënjeshtër!

Pas gjithë lajmeve dhe raportimeve se ata nuk janë më bashkë, e madje edhe fshirja e të gjitha fotografive bashkë në rrjetet sociale, duket se çifti janë ende bashkë.

Blero dhe Afrona janë nisur në një udhëtim drejt Afrikës. Ka qenë Afrona ajo që e ka bërë të ditur këtë gjë nëpëmjet rrjeteve sociale.

Ndërkohë gjatë kësaj vere pritet edhe që çifti të lidhi kurorë. /albeu.com/
Shtuar më 16/03/2018, ora 09:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori