U shtrua në psikiatri, martesa e Justin Bieber shkatërroi Selenën
Selena Gomez dhe Justin Bieber janë si dy gjysma që ndahen e përplasen por e duan njëri tjetrin e nuk rrinë dot.

Ata të dy e përjetojnë çdo gjë që ndodh në jetën e secilit dhe kjo reflektohet edhe në veprimet e tyre.

Selena Gomez ka probleme sërish dhe është shtruar në pikiatri dhe sipas disa burimeve për “People”, ajo është tronditur shumë pas lajmit të martesës së Bieber.

Selena është si një lule delikate, veçanërisht për shkak se ajo ka pasur probleme të vazhdueshme mjekësore, por fejesa e Justin dhe martesa e shpejtë e tij, e kapën atë në befasi dhe e shokuan”, shtoi burimi.
Shtuar më 16/10/2018, ora 17:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori