U rrëzua dhe grisi fustanin në mes të skenës, tmerri që i ndodhi këngëtares shqiptare
Pëlqej
Anxhela Peristeri është një nga këngëtaret më të sinqerta shqiptare, dhe kështu ka qenë edhe këtë herë.

"Jam rrëzuar shumë herë. Një herë para një viti që më ka ngelur akoma shenjë tek gjuri. Jam rrëzuar dy herë në skenë në Greqi.

Duke kënduar rashë dhe mu hap fustani komplet, me pamje nga orkestra.

Një herë tjetër po zbrisja shkallët për të dalë në skenë dhe rashë me të pasme. Dola me rrëshkitje në skenë", tregoi Anxhela. /albeu.com/
Shtuar më 08/11/2018, ora 20:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori