Merr fund ëndrra e Atalantës, PSG realizon përmbysje spektalore në fund (VIDEO)
U rrëzua, Alba Hoxha tregon si e përjetoi momentin e sikletshëm (VIDEO)
Balerina Alba Hoxha, në spektaklin “Dance With Me’ shoqëron personazhet VIP. Ajo ka ndarë me ndjekësit një moment të netëve live, ku duket e shoqëruar nga Valer Kolnikaj.

Siç duket dhe në videon në fjalë, në një moment gjërat nuk shkuan mirë. Balerina ka humbur ekuilibrin, dhe është rrëzuar. Megjithatë kjo rënie i dha forcë, pasi u ngit menjëherë dhe arriti ta bënte në mënyrë të përkryer.

Bashkëngjitur videos, ajo ka shkruar: “Epo gjera qe ndodhin janë … Ne jete shpesh ndeshemi me pengesa e rrëzime, dhe nuk eshte deshtim nese rrezohesh, por është sukses nëse arrin te ringrihesh… @albinakodanceacademy”.
Shtuar më 09/10/2019, ora 17:50

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori