U përfolën për ndarje, Nora tregon për raportin me Robertin (FOTO LAJM)

Ka disa javë që Nora Istrefi dhe Robert Berisha përfliten në media për ndarje mes tyre.

Por së fundmi ka qenë vet këngëtarja Nora Istrefi ajo e cila ma hedhur poshtë gjithçka ditën e sotme.

Istrefi është shprehur se ajo është keqkuptuar kur ishte e ftuar ne emisionin Xing dhe se nuk ka asgjë të vërtetë.

Këngëtarja tha se ajo dhe Roberti janë më të dashuruar se kurrë më parë.

"Vazhdojmë me qenë të dashuruar, vazhdojmë me qenë prindër, bashkê dhe tê lumtur, kështu që gjithçka është në rregull", tha Nora Istrefi në emisionin Mirage
Shtuar më 29/06/2019, ora 10:19

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori