U përfolën për ndarje, kolegët tregojnë të vërtetën e mardhënies së Norës dhe Robertit (FOTO LAJM)
Nora Istrefi dhe Robert Berisha janë prej çifteve të rallë të shoëbizit që i kanë rezistuar njëri tjetrit. Ata janë prinder të një vajze prej 4 vitesh.

Kohët e fundit në media aludohet për një ndarje të mundshme të çifti. Por si Nora ashtu dhe Roberi i hodhën poshtë këto lajme nëpërmjet interistave publike.

Mirëpo, sipas 'Panorama Plus' kolegët e afërt të tyre kanë treguar se në fakt ata mund të konsiderohen çifti i krizave, pasi në 14 vite bashkë kanë pasur disa raste kur janë përballur me mosmarrëveshjet. Sipas tyre, çifti i famshëm e ka diskutuar aq shumë ndarjen sa janë shumë të përgatitur shpirtërisht për të jetuar të ndarë.Shtuar më 07/07/2019, ora 16:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori